ДОГОВІР ОФЕРТИ


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з будь-яким з пунктів цієї угоди, не використовуйте цей сайт.


Цю угоду, далі «Угода», що укладається між Інтернет-магазином NORD.IN.UA, що мають адресу в мережі Інтернет www.nord.in.ua , далі «Інтернет-магазин» або «Сайт», і користувачем послуг Інтернет-магазину, далі «Покупець», та визначає умови придбання товарів через Сайт.

1.Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Угода регулює порядок використання ресурсів, сервісів, можливостей Сайту, наданої Інтернет-магазином майданчики для отримання, розміщення інформації та оформлення замовлень
1.2. Відвідувач, що зареєструвався і авторизировавшийся з використанням унікальних індивідуальних даних, стає користувачем Сайту.
1.3. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території України.
1.4. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни в дану Угоду.
1.5. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як воно опубліковано на Сайті, і повинно застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фотографії.
2.2. Кожна фотографія супроводжується текстовою інформацією: кодом товару, ціну і описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.
2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (по телефону) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону або оформлений самостійно на Сайті.
3.2. Після оформлення замовлення на e-mail Покупця відправляється лист, що підтверджує прийняття замовлення, із зазначенням найменувань вибраних товарів і загальної суми замовлення, який є невід'ємною частиною цієї Угоди. Менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження замовлення.
3.3. При не можливості здійснити доставку товарів у зазначений клієнтом час - менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний проінформувати про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).
3.4. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний проінформувати про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти).
3.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.
3.6. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправлення Покупцю, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою електронної пошти).

4. Доставка та приймання-передача товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості і асортименті, здійснюється службою доставки по території  України.
4.2. Відправка та доставка замовленого товару здійснюється в обумовлений з Покупцем терміни.
4.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра Інтернет-магазину здійснити приймання замовленого товару по кількості, якості, асортименту та комплектності товару.
4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару (оплата загальної суми замовлення та суми витрат по доставці товару Покупцю).

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі «Доставка та Оплата».
5.2. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину, який доставить товар.
5.3. При безготівковому розрахунку Покупець вносить стовідсоткову передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.
5.4. Товар оплачується тільки в гривнях (Національна валюта України).

6. Відмова, обмін чи повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару під час його отримання.

6.2. Повернення або обмін товару в Інтернет-магазин можливий в разі, дотримання умов закону України "Про захист прав споживачів" - Розділ II, ст. 9 п. 1, і якщо збережено: його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики. Товар, який має сліди використання - поверненню не підлягає (сліди використання - будь-які зміни в товарі, що свідчать про його експлуатації).

6.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням повної компенсації витрат магазина, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

6.4 При відмові Покупця від Товару Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, за винятком витрат Продавця, пов'язаних з доставкою повернутого Покупцем Товару, протягом 10 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця.

6.5 Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту або готівкою в залежності від способу оплати за замовлення.